Rekonstrukce a dostavba areálu firmy Steel Partner
REALIZACE
Původně rodinný dům s rozsáhlým pozemkem, situovaný na rušné křižovatce v Ostravě-Porubě, byl upraven pro potřeby firmy Stell Partner a doplněn o nový objekt s multifunkčním využitím, určený ...
Rekonstrukce nádražní budovy a restaurace Poděbrady
REALIZACE
Jedna z prvních funkcionalistických nádražních budov na našem území, navíc nedávno prolášena za kulturní památku, se v roce 2015 dočkala částečné rekonstrukce. Záměr byl jasný - částečně ...
Obytná zóna K Lukavici
REALIZACE
Projekt představuje 18 řadových nízkoenergetických rodinných domů s kompletní novou dopravní a technickou infrastrukturou. Rodinné domy jsou koncipovány ve dvou velikostních kategoriích 4+kk a 5+kk.

O ArchiNEWS

Čtvrtletní aktuality o informačních technologiích a architektuře vychází od roku 1999. Vydává Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR s.r.o. ve spolupráci s EARCH (od roku 2006).


Od 7/2007 vychází v internetové podobě na www.archinews.cz jako pravidelně aktualizovaný týdeník ze světa informačních technologií a architektury.


Redakční rada:

Tomáš Lejsek
Petr Vaněk
Jaroslav Hulín

Grafická úprava:

Aleš Douša
 

Zapsáno v evidenci periodického tisku pod číslem MK ČR E 10494.
Noviny jsou k dispozici ve formátu PDF na www.cegra.cz.

Vydavatel si vyhrazuje právo publikované materiály zveřejnit též na internetu.


© Copyright 2007-2014 Centrum pro podporu počítačové grafiky s.r.o. a EARCH. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
 
 
Aktuality o informačních technologiích a architektuře vychází od roku 1999.
Vydává Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR s.r.o. ve spolupráci s earch.cz
 
© Copyright 2007 - 2012 Centrum pro podporu počítačové grafiky s.r.o. a earch.cz. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.