Rekonstrukce a dostavba areálu firmy Steel Partner
REALIZACE
Původně rodinný dům s rozsáhlým pozemkem, situovaný na rušné křižovatce v Ostravě-Porubě, byl upraven pro potřeby firmy Stell Partner a doplněn o nový objekt s multifunkčním využitím, určený ...
Rekonstrukce nádražní budovy a restaurace Poděbrady
REALIZACE
Jedna z prvních funkcionalistických nádražních budov na našem území, navíc nedávno prolášena za kulturní památku, se v roce 2015 dočkala částečné rekonstrukce. Záměr byl jasný - částečně ...
Obytná zóna K Lukavici
REALIZACE
Projekt představuje 18 řadových nízkoenergetických rodinných domů s kompletní novou dopravní a technickou infrastrukturou. Rodinné domy jsou koncipovány ve dvou velikostních kategoriích 4+kk a 5+kk.

PORADNA

Jak sdílet iVisit 3D panoramata?

[23.3.2012] Unikátní možnost prezentace projektu prostřednictvím interaktivních panoramatických prohlídek je díky Artlantisu Studio 4 velmi snadno dostupná

Vše, co je třeba, vygeneruje Artlantis Studio 4 samo. Html dokument, flash player a další data jsou obsažena ve složce, kterou program vytvoří při uložení panoramata. Následné nasdílení panoramata lze provést několika způsoby:

1/ Zazipovat složku panoramatu a zip dokument poslat jako přílohu e-mailem, prostřednictvím Skype či jinou službou. To je nejjednodušší cesta, jak panorama sdílet s někým jiným. Po rozbalení zipu stačí dvojkliknout na html dokument

2/ Uploadovat složku s panoramatem na www.artlantis.com. Vznikne zde vaše vlastní stránka Artlantis Book. Artlantis Book je veřejná stránka jakéhokoli registrovaného uživatele stránek artlantis.com. Tato stránka automaticky shromažďuje a zobrazuje všechny uploadované rendry, videa a panoramata, a to i v případě, že nejsou určeny ke zveřejnění v žádné z Artlantis galerií. Adresu Artlantis Book resp. individual public profile nalezne každý registrovaný uživatel po přihlášení na stránky artlantis.com v záložce My profile. Podívejte se na Artlantis Book jednoho z pokročilých uživatelů!

3/ Umístit panorama na internetové stránky. Uploadovat složku s panoramatem na FTP server, kde jsou uloženy data vašich webových stránek. Panorama zobrazíte na stránkách zadáním části html kódu. Například když je panorama nazváno "ivisit", bude kód znít: websiteaddress/ivist/ivisit.html.

4/ Sdílet iVisit 3D panorama na iOS (iPhone, iPad) mobilních zařízeních. Pro toto je nutné softwarový nástroj dostupný v Apple Store. Video návod si můžete prohlédnout zde!

-tl-
 


 
 
Aktuality o informačních technologiích a architektuře vychází od roku 1999.
Vydává Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR s.r.o. ve spolupráci s earch.cz
 
© Copyright 2007 - 2012 Centrum pro podporu počítačové grafiky s.r.o. a earch.cz. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.