Rekonstrukce a dostavba areálu firmy Steel Partner
REALIZACE
Původně rodinný dům s rozsáhlým pozemkem, situovaný na rušné křižovatce v Ostravě-Porubě, byl upraven pro potřeby firmy Stell Partner a doplněn o nový objekt s multifunkčním využitím, určený ...
Rekonstrukce nádražní budovy a restaurace Poděbrady
REALIZACE
Jedna z prvních funkcionalistických nádražních budov na našem území, navíc nedávno prolášena za kulturní památku, se v roce 2015 dočkala částečné rekonstrukce. Záměr byl jasný - částečně ...
Obytná zóna K Lukavici
REALIZACE
Projekt představuje 18 řadových nízkoenergetických rodinných domů s kompletní novou dopravní a technickou infrastrukturou. Rodinné domy jsou koncipovány ve dvou velikostních kategoriích 4+kk a 5+kk.

ANKETA

Jste na facebooku?

[17.6.2009] Máte profil na Facebooku? Pozorujete tam jen, co se děje, nebo aktivně komunikujete? Co vám to přináší? Anebo ve vás takový způsob komunikace vyvolává nedůvěru? Na to jsme se zeptali tří z vás!

Jste na facebooku?


ANO

Na Facebooku mám vlastní profil, ale je tam také stránka Czechdesign.cz. Máme již přes 400 členů. Jsem on-line, pokud jsem na počítači, což je při vedení portálu často. Čas od času se podívám na svůj profil. Zajímá mě, co se okolo mě děje. Rychle se zde dají řešit situace, třeba když z nějaké redakce něco potřebují hned, tak zkouším u designérů, zda nemají zrovna nové fotky produktů či interiérů.

Veronika Loušová
designérka
veronika.lo @ czech-design.cz

NE

Na Facebooku nejsem, protože to pokládám za ztrátu času, který raději věnuji smysluplnějším činnostem. Myslím si, že je to zajímavý prostor v rámci našeho „on-line“ světa, ale nejsem přesvědčen o jeho přínosu. Obávám se, že se stane zdrojem vzniku komunit a s nimi přinese další nebezpečí. A zcela nepochybně je požíračem času a odvádí od jiné přínosné aktivity či práce.
David Beke
dbeke @ schrapnel.cz


NE

Na Facebooku profil nemám. Pro pracovní účely upřednostňuji klasickou e-mailovou komunikaci, případně používám Skype. Pro účely reklamy či prezentace považuji za dostačující běžné webové firemní stránky. Facebook vnímám jako nezbytný výsledek vývoje internetové komunikace, avšak vzhledem k umisťování různých osobních údajů mám k němu značnou nedůvěru.

Jaroslav Šubrt
subrt @ archito.cz


ArchiNEWS 2/09
 


 
 
Aktuality o informačních technologiích a architektuře vychází od roku 1999.
Vydává Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR s.r.o. ve spolupráci s earch.cz
 
© Copyright 2007 - 2012 Centrum pro podporu počítačové grafiky s.r.o. a earch.cz. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.