Rekonstrukce a dostavba areálu firmy Steel Partner
REALIZACE
Původně rodinný dům s rozsáhlým pozemkem, situovaný na rušné křižovatce v Ostravě-Porubě, byl upraven pro potřeby firmy Stell Partner a doplněn o nový objekt s multifunkčním využitím, určený ...
Rekonstrukce nádražní budovy a restaurace Poděbrady
REALIZACE
Jedna z prvních funkcionalistických nádražních budov na našem území, navíc nedávno prolášena za kulturní památku, se v roce 2015 dočkala částečné rekonstrukce. Záměr byl jasný - částečně ...
Obytná zóna K Lukavici
REALIZACE
Projekt představuje 18 řadových nízkoenergetických rodinných domů s kompletní novou dopravní a technickou infrastrukturou. Rodinné domy jsou koncipovány ve dvou velikostních kategoriích 4+kk a 5+kk.

ANKETA

Jakou máte jako posluchač nebo organizátor zkušenost s tzv. webinářem, seminářem či vzdělávací akcí?

[16.6.2013]

Tato moderní komunikace je již pro některé skupiny velkým přínosem. Praktickou zkušenost s jejich organizováním nemám. Jako výhodu ale vidím komunikaci oběma směry, plné zapojení posluchačů s možnosti sdílení prezentací, obrázky a videa, připojení z domova bez nutnosti dojíždět a možnost pořídit si nahrávku a použít ji ke sdílení třeba na internetu. Počet účastníků není omezen, což vytváří obrovské možnosti působení na větší skupinu posluchačů.
Vladimír Mílek
koordinátor a specialista BOZP, předseda rady sdružení, Společná vize

Webináře, tele- či videokonference používám v práci často, i několikrát týdně. Jedná se o spolupráci jak v České a Slovenské republice, tak i aktivit našich obchodních jednotek v Evropě a Severní a Latinské Americe. Pokud jsou tyto akce dobře fasilitovány a nevyskytne se žádný technický problém, dovedou být téměř plnohodnotnou náhradou fyzických schůzek. Osobně ale preferuji možnost se ze zúčastněnými osobně alespoň jednou ročně setkat.
Ivana Krošová
ředitelka odboru Projektová kancelář, SKANSKA

Sama zkušenost s webináři nemám, někteří lidé v mém okolí však tuto formu získávání informací na dálku pravidelně využívají a hodnotí ji jednoznačně pozitivně. Máme-li díky současným sdělovacím prostředkům možnost účastnit se něčeho zajímavého někde na opačné polokouli a navíc v přímém přenosu, rozhodně bychom toho měli využívat.
Lea Dostálová
architektka
Redakce ArchiNEWS
 


 
 
Aktuality o informačních technologiích a architektuře vychází od roku 1999.
Vydává Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR s.r.o. ve spolupráci s earch.cz
 
© Copyright 2007 - 2012 Centrum pro podporu počítačové grafiky s.r.o. a earch.cz. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.