Rekonstrukce a dostavba areálu firmy Steel Partner
REALIZACE
Původně rodinný dům s rozsáhlým pozemkem, situovaný na rušné křižovatce v Ostravě-Porubě, byl upraven pro potřeby firmy Stell Partner a doplněn o nový objekt s multifunkčním využitím, určený ...
Rekonstrukce nádražní budovy a restaurace Poděbrady
REALIZACE
Jedna z prvních funkcionalistických nádražních budov na našem území, navíc nedávno prolášena za kulturní památku, se v roce 2015 dočkala částečné rekonstrukce. Záměr byl jasný - částečně ...
Obytná zóna K Lukavici
REALIZACE
Projekt představuje 18 řadových nízkoenergetických rodinných domů s kompletní novou dopravní a technickou infrastrukturou. Rodinné domy jsou koncipovány ve dvou velikostních kategoriích 4+kk a 5+kk.

ANKETA

Obnovujete váš firemní hardware častěji než jednou za tři roky?

[26.7.2012]

Víceméně ano, alespoň se o to snažíme. Jednou ročně zhodnocujeme stav PC a monitorů, buď je upgradujeme nebo vyřadíme, resp. je dáme zaměstnancům, nadacím, nebo mateřským školkám. Sami rendrujeme, je pro nás důležitá kvalitní grafická karta a rychlost PC. Také monitor s kvalitním rozlišením a věrným podáním barev.
Gabriela Kaprálová
ASGK Design

Hardware měníme přibližně po pěti letech (počítače), tiskárny a plotry máme ještě déle. Pořizujeme si kvalitní přístroje a máme výhodnou servisní smlouvu. Životnost hardwaru je určitě delší než 3 roky a, pokud by se nezvyšovaly nároky nových nebo upgradovaných programů, které používáme, asi bychom s ním vystačili i déle.
Zdeněk Korch
Fact
Ne! Hardware vyměňuji pouze tehdy, nadává-li více než 99 % lidí, že to fakt neběží. Jedinou výjimkou jsou má osobní zařízení, která zpravidla pracují zcela nestandardně již druhý den.
Michal Procházka Atelier SAEM
ArchiNEWS 1/12
redakce ArchiNEWS
 


 
 
Aktuality o informačních technologiích a architektuře vychází od roku 1999.
Vydává Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR s.r.o. ve spolupráci s earch.cz
 
© Copyright 2007 - 2012 Centrum pro podporu počítačové grafiky s.r.o. a earch.cz. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.