Rekonstrukce a dostavba areálu firmy Steel Partner
REALIZACE
Původně rodinný dům s rozsáhlým pozemkem, situovaný na rušné křižovatce v Ostravě-Porubě, byl upraven pro potřeby firmy Stell Partner a doplněn o nový objekt s multifunkčním využitím, určený ...
Rekonstrukce nádražní budovy a restaurace Poděbrady
REALIZACE
Jedna z prvních funkcionalistických nádražních budov na našem území, navíc nedávno prolášena za kulturní památku, se v roce 2015 dočkala částečné rekonstrukce. Záměr byl jasný - částečně ...
Obytná zóna K Lukavici
REALIZACE
Projekt představuje 18 řadových nízkoenergetických rodinných domů s kompletní novou dopravní a technickou infrastrukturou. Rodinné domy jsou koncipovány ve dvou velikostních kategoriích 4+kk a 5+kk.

PŘEDNÁŠKY

Semináře Beton University

[5.11.2014] V listopadu proběhnou vzdělávací semináře z cyklu Moderní trendy v betonu na téma Provádění betonových konstrukcí a Betony pro dopravní stavby.

Seminář Provádění betonových konstrukcí zahrnuje všechny fáze procesu provádění betonových konstrukcí, které mají vliv na výslednou kvalitu díla - od správné volby betonu ve fázi projektu přes jeho specifikaci v dodavatelské smlouvě, výrobu, dopravu, uložení a ošetřování v konstrukci. Dále se zabývá problematikou zjišťování kvality betonu v konstrukci nedestruktivními metodami a možnostmi následných oprav.

Seminář Betony pro dopravní stavby seznamuje posluchače s požadavky na betony ze strany zadavatelů, problematikou modulu pružnosti nebo požární ochranou v tunelových stavbách a konkrétními betony pro dopravní stavby.

Seminář Betony pro dopravní stavby seznamuje posluchače s požadavky na betony ze strany zadavatelů, problematikou modulu pružnosti nebo požární ochranou v tunelových stavbách a konkrétními betony pro dopravní stavby.

Moderní trendy v betonu II. – Betony pro dopravní stavby
20. 11. 2014 – Ústí nad Labem – Clarion Congress Hotel
Moderní trendy v betonu III. - Provádění betonových konstrukcí
6. 11. 2014 – Brno - Hotel International
13. 11. 2014 - Plzeň - Parkhotel kongresové centrum

Vzdělávací projekt Beton University je zařazen do akreditovaného programu v rámci celoživotního vzdělávání a ohodnocen 1 bodem pro členy ČKAIT a 2 body pro členy ČKA. Přihlášení na semináře probíhá prostřednictvím online registračního formuláře na www.betonuniversity.cz.

 


 
 
Aktuality o informačních technologiích a architektuře vychází od roku 1999.
Vydává Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR s.r.o. ve spolupráci s earch.cz
 
© Copyright 2007 - 2012 Centrum pro podporu počítačové grafiky s.r.o. a earch.cz. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.