Rekonstrukce a dostavba areálu firmy Steel Partner
REALIZACE
Původně rodinný dům s rozsáhlým pozemkem, situovaný na rušné křižovatce v Ostravě-Porubě, byl upraven pro potřeby firmy Stell Partner a doplněn o nový objekt s multifunkčním využitím, určený ...
Rekonstrukce nádražní budovy a restaurace Poděbrady
REALIZACE
Jedna z prvních funkcionalistických nádražních budov na našem území, navíc nedávno prolášena za kulturní památku, se v roce 2015 dočkala částečné rekonstrukce. Záměr byl jasný - částečně ...
Obytná zóna K Lukavici
REALIZACE
Projekt představuje 18 řadových nízkoenergetických rodinných domů s kompletní novou dopravní a technickou infrastrukturou. Rodinné domy jsou koncipovány ve dvou velikostních kategoriích 4+kk a 5+kk.

REALIZACE

HaM House

[30.10.2015] Návrh domu, který je rozčleněný do základních hmot. V článku se dozvíte, jaký byl důvod pro tuto formu.

Dům je cestou. Procházka přírodou mezi pokoji. Cesta nás vede domem kolem klidové zóny na straně jedné a společenské obytné zóny na straně druhé, průhledy do krajiny se střídají s pohledy do intimních zákoutí zahrady. Proměny charakteru světla během cesty vytváří příjemný rytmus. Velkorysá společenská místnost je ústředním prostorem domu propojeným terasou s relaxační zónou … to vše je orámováno osvěžujícím výhledem.
název stavby HaM House
místo stavby střední Čechy
investor soukromá osoba
autorství AGSK: G. Kaprálová, J.Kolek, S.Prylová
spolupráce
ASGK Design s.r.o.
 


 
 
Aktuality o informačních technologiích a architektuře vychází od roku 1999.
Vydává Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR s.r.o. ve spolupráci s earch.cz
 
© Copyright 2007 - 2012 Centrum pro podporu počítačové grafiky s.r.o. a earch.cz. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.