Rekonstrukce a dostavba areálu firmy Steel Partner
REALIZACE
Původně rodinný dům s rozsáhlým pozemkem, situovaný na rušné křižovatce v Ostravě-Porubě, byl upraven pro potřeby firmy Stell Partner a doplněn o nový objekt s multifunkčním využitím, určený ...
Rekonstrukce nádražní budovy a restaurace Poděbrady
REALIZACE
Jedna z prvních funkcionalistických nádražních budov na našem území, navíc nedávno prolášena za kulturní památku, se v roce 2015 dočkala částečné rekonstrukce. Záměr byl jasný - částečně ...
Obytná zóna K Lukavici
REALIZACE
Projekt představuje 18 řadových nízkoenergetických rodinných domů s kompletní novou dopravní a technickou infrastrukturou. Rodinné domy jsou koncipovány ve dvou velikostních kategoriích 4+kk a 5+kk.

KROK ZA KROKEM

Jak publikovat revize

[2.2.2015]

1) Nejprve ve výkresové složce vytvoříme první edici, aby ostatní edice mohli být s prvně vytvořenou edicí porovnávány.

2) Poté co se výkresy přiřadí do edice, první edici musíme uzavřít. Výkresy obsažené v aktuální edici jsou ve výkresové složce zvýrazněny modře.

3) Nyní v sadě publikací proběhne prvotní publikace nezměněného stavu. Výkresy, které byly přiřazeny do poslední edice, jsou zvýrazněny zeleně (zde jsou to všechny výkresy v sadě).

4) Projekt je nyní připraven pro zanášení změn. Pomocí nástroje změna vytvoříme nové změny, které se objeví ve správci změn.

5) Nyní je nutné aktualizovat celou výkresovou složku, tak aby došlo k identifikaci výkresů, které jsou součástí aktuální revize. Výkresy se změnami se opět modře zvýrazní.

6) Po dokončení revize vytvoříme ve výkresové složce novou edici, tentokrát edici pro změny. Do této edice budou přiřazeny pouze výkresy, kterých se změny týkají.

7) V historii edicí můžeme spravovat jednotlivé edice a kontrolovat, které výkresy do nich patří, zde také můžeme aktuální edici zavřít.

8) Nakonec přejdeme do sady publikací, kde jsou zeleně zvýrazněny výkresy obsažené v aktuální edici. Díky možnosti „publikovat výkresy v aktuální edici“ lze publikovat pouze výkresy se změnami.

Michal Hájek
 


 
 
Aktuality o informačních technologiích a architektuře vychází od roku 1999.
Vydává Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR s.r.o. ve spolupráci s earch.cz
 
© Copyright 2007 - 2012 Centrum pro podporu počítačové grafiky s.r.o. a earch.cz. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.